| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$36.15
|
Details:
| Brand | Ekphero |
| Material | Genuine Leather |
| Color | Black, Coffee |
| Weight | 100g |
| Length | 11cm (4.33'') |
| Height | 2.5cm (0.89'') |
| Width | 9.5cm (3.54') |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | 11 Card Slots, Coin Pocket, Cash Pocket |
| Closure | Cover |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|