| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$41.54
|
Details:
| Material | Oxford |
| Color | Rose, Purple, Black, Blue, #01, #02, #03, #04 |
| Weight | 500g |
| Length | 28cm(11.02‘’) |
| Height | 24cm(9.45") |
| Width | 11cm(4.33") |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | Main Pocket, Side Pocket, Zipper Pocket, Inner Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|