| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$45.64
|
Details:
| Material | PU Leather |
| Color | Black, Blue, Red, Brown |
| Weight | 500g |
| Length | 28cm (11.02'') |
| Height | 18cm (7.09'') |
| Width | 10cm (3.94'') |
| Strap Length | Detachable And Adjustable Shoulder Strap |
| Inner Pocket | 3*Main Pocket, Zipper Pocket,Phone Pocket, Card Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|