| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$31.30
|
Details:
| Material | Genuine Leather |
| Color | Black, Blue, Green, Yellow, Red |
| Weight | 110g |
| Length | 11cm (4.33'') |
| Height | 8cm (3.15'') |
| Width | 2.2cm (0.87'') |
| Inner Pocket | 10*Card Slot, 2* License Slot |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|