| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$34.36
|
Details:
| Material | PU Leather |
| Color | Black,Brown |
| Weight | 150g |
| Length | 17.2cm (6.77'') |
| Height | 9cm (3.54'') |
| Width | 0.7cm (0.28'') |
| Inner Pocket | 2*Change Slot, 6*Key Holder,1*Car Key Holder(Detached), 2*CardSlot,2*Receipt Slot |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|