| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$51.15
|
Details:
| Material | Genuine Leather |
| Color | Brown,Coffee |
| Weight | 350g |
| Length | 20cm (7.87'') |
| Height | 13.5cm (5.31'') |
| Width | 4cm (1.57'') |
| Inner Pocket | Main Pocket, Zipper Pocket, Hasp Pocket |
| Closure | Zipper&Hasp |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|