| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$32.07
|
Details:
| Material | Nylon |
| Color | Red, Black |
| Weight | 500g |
| Length | 40cm (15.75'') |
| Height | 37cm (14.57'') |
| Width | 16cm (6.30'') |
| Inner Pocket | Main Pocket, Zipper Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|