| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$43.21
|
Details:
| Material | Oxford |
| Color | Black, Dark Blue |
| Weight | 600g |
| Length | 30cm(11.81") |
| Height | 16cm(6.30") |
| Width | 15cm(5.91") |
| Pattern | Solid |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|