| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$44.57
|
Details:
| Material | Genuine Leather |
| Color | Black,Brown,Blue |
| Weight | 80g |
| Length | 12cm(4.72") |
| Height | 10cm(3.94") |
| Thickness | 2cm(0.79") |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | 6 Card Holders,Bill Holder,Licence Holder, Photo Holder |
| Closure | Open |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|