| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$49.54
|
Details:
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Weight | 740g(Approx) |
| Length | 33cm(12.99") |
| Height | 25cm(9.84") |
| Width | 12cm(4.72") |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | 3 Front Pockets, 2 Side Pockets, Back Pocket, Main Pocket, 2 Inner Slot Pockets, Inner Zipper Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|