| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$42.17
|
Description
| Item Type | Cat Canvas Bag |
| Material | Canvas |
| Lining Material | Polyester |
| Color | Blue, Gray, Purple, Beige, Coffee |
| Weight | 450g |
| Length | 30cm (11.81'') |
| Height | 36cm (14.17'') |
| Width | 16cm (6.30'') |
| Handle Height | 19cm (7.48'') |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | Main Pocket, Zipper Pocket, Phone Pocket, Card Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|