| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$41.06
|
Description
| Item Type | Hasp Short Wallet |
| Material | Genuine Leather |
| Color | Black, Blue, Green, Watermelon Red, Rose Red |
| Weight | 180g |
| Length | 11cm (4.33'') |
| Height | 9cm (3.54'') |
| Width | 2cm (0.79'') |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | Card Place, Cash Place, Coin Place, Photo Place |
| Closure | Hasp |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|