| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$48.06
|
Details:
| Material | Genuine Leather |
| Color | Black,Purple,Red,Blue,Brown |
| Weight | 90g |
| Length | 9.6cm(3.78") |
| Height | 12.3cm(4.84") |
| Width | 2cm(0.79") |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | 12 Card Slots,Bill Holder,Photo Holder, 5 Hidden Pockets,Zipper Pocket |
| Closure | Hasp&Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|