| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$40.34
|
Details:
| Material | PU Leather |
| Color | Brown,Blue,Brown |
| Weight | 500g |
| Length | 21cm(8.27") |
| Height | 11cm(4.33") |
| Width | 3.5cm(1.38") |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | 16 Card Holders,2 Bill Holders,2 Check Holders, 4 Photo Holders,Zipper Pocket |
| Closure | Cover&Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|