| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$45.35
|
Details:
| Material | Canvas |
| Color | Black,Coffee |
| Weight | 800g |
| Length | 44cm(17.32") |
| Height | 32cm(12.60") |
| Width | 14cm(5.51") |
| Strap Length | Adjustable |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | Main Zipper Pocket,Front Zipper Pocket,Back Zipper Pocket, Side Pocket,Inner Zipper Pocket,laptop Poakcet |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|