| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$42.35
|
Details:
| Material | Canvas |
| Color | Brown |
| Weight | 670g |
| Length | 20cm(7.87") |
| Height | 26.5(10.43") |
| Width | 13cm(5.11") |
| Strap Length | Adjustable |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | Main Zipper Pocket,Front Zipper Pocket, Back Zipper Pocket,Inner Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|