| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$43.12
|
Details:
| Material | Polyester |
| Color | Black, Grey |
| Weight | 920g |
| Length | 32cm(12.60") |
| Height | 48.5cm(19.09") |
| Width | 15cm(5.91") |
| Pattern | Patchwork |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|