| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$46.43
|
Description
| Item Type | Star Canvas Bag |
| Material | Canvas |
| Lining Material | Polyester |
| Color | Coffee, Blue, Beige, Army Green |
| Weight | 700g |
| Length | 48cm (18.90'') |
| Height | 42cm (16.54'') |
| Width | 5cm (1.97'') |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | Main Pocket, Zipper Pocket, Phone Pocket, Card Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|