| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$43.40
|
Description
| Item Type | Canvas Flower Bag |
| Material | Canvas |
| Lining Material | Polyester |
| Color | Black, Blue, Coffee, Gray, Beige |
| Weight | 620g |
| Length | 50cm (19.69'') |
| Height | 40cm (15.75'') |
| Width | 19cm (7.48'') |
| Handle Height | 15cm (5.91'') |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | Main Pocket, Zipper Pocket, Phone Pocket, Card Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|