| Availability | 100 In Stock |
| Price |
$29.89
|
Description
| Item Type | Canvas Tote Bag |
| Material | Canvas |
| Lining Material | Polyester |
| Color | Blue, Purple, Khaki, Coffee, Gray, Red, Army Green |
| Weight | 440g |
| Length | 32cm (12.60'') |
| Height | 37cm (14.57'') |
| Width | 11cm (4.33'') |
| Pattern | Solid |
| Inner Pocket | Main Pocket, Zipper Pocket, Phone Pocket, Card Pocket |
| Closure | Zipper |
| TIME | USER | COMMENT | SCORE |
|---|